Na stronie znajdują się treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Wchodząc na strone potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

x
Kontakt
"Dolium Vini"
ul. Bytomska 18
42-674 Boniowice

kom: +48 603 617 525
e-mail: biuro@winozbeczki.pl


wino lane z beczki

Jesteśmy pierwszym w Polsce importerem, który rozpoczął popularyzację wina lanego z beczki. W tym roku obchodzimy szóstą rocznicę działalności naszej firmy. Ten czas obecności na naszym rynku, ciągły rozwój, budowanie własnej marki i sieci odbiorców zaowocował stabilizacją i satysfakcją. Nasze wina cieszą się ogromną popularnością, ich smak często jest zaskoczeniem dla klienta, pozytywne wrażenie pozostaje na długo i buduje wspaniałe relacje.

Stale znajdziecie w naszych winotekach pełny asortyment wina lanego z Moraw, Austrii, Węgier, Włoch, Hiszpanii, Słowacji, a także Południowej Afryki, Argentyny i Chile. Dokładamy starań, aby były to wina najlepsze spośród tych, które zostaną nam przedstawione.

Zaproponowana przez nas forma sprzedaży wina z beczki sprawdziła się w naszym kraju, ku radości naszych klientów.
Pamiętajcie, że nasze wino lane, dzięki odpowiedniej instalacji zawsze pozostaje świeże i nie zmienia swojego smaku, aż do ostatniej kropli.

Dziękujemy tym wszystkim, którzy są z nami, postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom i dostarczać wciąż nowe wina z całego świata, aby zaspokoić Wasze wyszukane gusta.

Zapraszamy do naszych punktów zarówno na wino lane, jaki i takie tradycyjne – w butelkach.